Časté otázky

Naše odznaky a magnetky si môžeš objednať cez náš shop www.veseleodznaky.sk alebo nám napíš na FB alebo mailom na info@veseleodznaky.sk

Aktuálne cenníky nájdeš priamo na webe pri jednotlivých produktoch, na webe v sekcii Cenníky a nájdeš ich aj vo fotoalbume na našej FB stránke.

Vyrábame odznaky a magnetky okrúhleho tvaru vo veľkostiach 37, 50 a 75 mm. Vyrábame ich buď klasické, alebo na reflexnom podklade.

Štandardná dodacia doba pri objednávke z pripravených vzorov je maximálne do 7 pracovných dní. Pri objednávkach s návrhom na mieru sa tento čas môže predĺžiť, nakoľko prebieha komunikácia a korektúra so zákazníkom.

Za grafické spracovanie odznakov a magnetiek, ktoré možno nájsť v obchode sa neplatí. Ak si však zákazník želá prispôsobiť daný návrh, prípadne vytvoriť úplne nový návrh na mieru, tak je táto služba spoplatnená. Cena, ktorá závisí od časovej a technickej náročnosti, je vypočítaná na mieru.

Napíšte nám správu na FB, alebo sa ozvite do mailu info@veseleodznaky.sk a dajte nám vedieť Vašu predstavu. Ozveme sa Vám a niečo pekné spolu vymyslíme.

Vyrábame odznaky a magnetky pre každého a na všetky príležitosti. Môžu to byť odznaky a magnetky s logom Vašej firmy, akcie či menovky pre zamestnancov. Môžu to byť aj milé spomienkové darčeky na svadbe, oslave narodenín apod. Ozvite sa nám, niečo pekné spolu vymyslíme!

Áno, je to možné. Stačí sa nám len ozvať do správy, prípadne pri vytváraní objednávky túto požiadavku napísať do poznámky.

Od ilustrácií cez fotky a mená. Treba však myslieť na drobný rozmer odznaku / magnetky. Logá neprekresľujeme a vyhýbame sa postavičkám zo známych rozprávok a filmov.

Jasné! S cenou poštovného podľa platného cenníka pošty a s platbou vopred na účet.

Pokiaľ ide o nás, v stave núdze vieme objednávku vybaviť prednostne. Avšak treba počítať s doručením, ktoré my často neovplyvníme. Každopádne sa nám ozvi, pokúsime sa nájsť riešenie.

Áno, zobrazenie farieb na monitore/displeji môže byť odlišné ako v skutočnosti vyrobený odznak/magnetka/kľúčenka.