Časté otázky

Ponúkame okrúhle odznaky, magnetky a zrkadielka v priemeroch 37, 50 a 75 mm. Vyrábame ich v klasickom prevedení ale aj s reflexným podkladom (sivý a oranžový), ktorý odráža svetlo. Tiež máme v ponuke aj odznaky s holografickým (trblietavým) podkladom. Reflexné a trblietavé vyrábame len s priemermi 50 a 75 mm.

Ak máte špecifickú požiadavku či predstavu, rozhodne sa nám ozvite. Premyslíme spôsob, ako sa jej priblížime čo najviac.

Štandardná doba dodania z bežnej ponuky je do 7 pracovných dní. Aj keď sa snažíme objednávky vybavovať promptne, pri objednávkach na mieru sa táto doba môže trošku predĺžiť, nakoľko prebieha komunikácia a korektúra s klientom.

Samozrejme, ozvite sa nám s vašou požiadavkou na info@veseleodznaky.sk.

Pri úprave hotového návrhu z ponuky si uplatňujeme drobný poplatok podľa náročnosti úpravy. V prípade kompletne nového grafického riešenia je nutné počítať s vyšším poplatkom za takúto službu. Cena prirodzene závisí od náročnosti a je počítaná na mieru. Začíname však na 30 €.

Áno a radi, ozvite sa nám s vašou požiadavkou na info@veseleodznaky.sk
Vyrábame odznaky, magnetky a zrkadielka pre každého a na všetky príležitosti. Môžu to byť odznaky a magnetky či zrkadielka s logom Vašej firmy, akcie či menovky pre zamestnancov. Môžu to byť aj milé spomienkové darčeky na svadbe, oslave narodenín apod. Tiež to môže byť Váš nový produkt na mieru vo Vašom biznise. Ozvite sa nám, niečo pekné spolu vymyslíme!
Od ilustrácií cez fotky a mená. Treba však myslieť na drobný rozmer odznaku/magnetky/zrkadielka. Na produkty neumiestňujeme logotypy licencovaných značiek a tiež vynechávame postavičky zo známych rozprávok a filmov.
Nie. V prípade, že sa Vám páči práca našich kolegov, nebojte sa osloviť priamo nich. Každý má svoj rukopis a prevedenie, preto by sme ich ani dobre nevedeli napodobniť. Pokiaľ však ide o nejaký námet, ktorý nám dovolíte poňať po svojom, pokojne sa nám ozvite.
Jasné! S cenou poštovného podľa platného cenníka pošty a s platbou vopred na účet.
Pokiaľ ide o nás, v stave núdze vieme objednávku vybaviť prednostne, do 24 hodín. Avšak, treba počítať s doručením, ktoré my často neovplyvníme. Každopádne sa nám ozvite, pokúsime sa nájsť riešenie.
Áno, zobrazenie farieb na monitore/displeji môže byť trošku odlišné ako v skutočnosti vyrobený produkt.